?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

[ексклюзивний репортаж з елементами сенсаційних зізнань]
 
Як ми зранку вже писали, тобто показували на фотках, учора ввечері довелося нам відзначати сьогоднішній День журналіста в боулінг-клубі «Страйк» на «Нивках», куди нас люб'язно запросила Юлія Тимошенко, точніше, її БЮТівська команда (окремі подяки Олегові Медведєву і Юрі Дорошенку).
На вході пропускали через рамку металошукача й обдивлялися сумки. Щоправда, теж дуже люб'язно :). Півтора роки тому - на Новий рік, коли Юля була опозиціонеркою, - таких заходів безпеки перед зустріччю з нею не було. Але прем'єр-міністр, звісно, охороняється пильніше за протоколом. Тож ми не образилися :)
 
«Страйк» для журналістів зняли повністю, обидва поверхи й прибудову, із цілковитим доступом до всіх доріжок боулінгу і більярдних столів. Далебі, охочих грати було менше, ніж можливостей для ігор. Як і жратви – утричі понад міру, неторканих смакот залишилося неміряно. А соь вино та інший алкогодь пішов як у суху воду. Ми вділили особливу увагу червоному «Бордо» якогось там 19… року :) Організовував цю п'янку (втім, як і попередні схожі) нардем Абдуллін Олександр Рафкатович, присутній тут же в традиційній футболці "I серце U".
 
Подарунків не дарували, тобто матеріально не заохочували (якщо не брати до уваги хавку). Були якісь боулінгові чемпіонати з призами у вигляді клізм, бинтів, гумових грілок, чахкаючих дитячих молотків – типу по приколу, для ЗМІ символічно.
Ми в боулінг не грали, бо пішли одразу в «зимовий сад» (чи як ту скляну прибудову назвати) слухати Чубая. Він не надто напружувався і заспівав пісень п'ять. В основному, Івасюкових. «Ленту» не співав. Її, мабуть, лише для «Нашої України» виконують. На такий наш жарт Медведєв уточнив: «Для «Народної самооборони».
 


Тут же сиділа Юля, яку взяли в оборот найкросівіший чоловік України Савелій Шустер. Окрім знавця «великих українців», прем’єрку намагалися ізолювати за окремим столом шановна Юля Мостова і Мартиненко з «Інтерфаксу». А надто ж – такий собі Алєксандр Чалєнко із газети «Сєводня», який, за спостереженнями охорони, прийшов уже піддатим, по ходу набрався узагалі шо небалуйся, а для ЮВТ був центровим персонажем ще й через те, що чи не єдиний представляв упливове вороже видання. Про газету «Сєводня», підхихикуючи. Юля згадувала разів п’ять. А пузатий Чалєнко розперезався так, що горлопанив, приміром, таке: «Юлія Влідіміровна, ви вєдьма! Вєдь только вєдьма могла обєспєчіть турчінову 20% і второє мєсто в Кієвє, послє того как он начінал с 2%! І вообще социлологі показивают, што ви уже фактічєскі прєзідєнт Украіни».
Словом, радникам та охоронцям Юлі так і не вдалося відтягнути від неї Чалєнка, і дехто з сумом змушений був констатувати, що отримає по голові за запрошення такого штриха і його фуліганську поведінку.
 


Більша частина засідалова за столами відбулася під звуки виступу Марії Бурмаки, яка чесно відпрацювала з групою наживо години півтори (Чубай приніс мінусівку). Народ вимагав пісню «Ми йдемо», але Марічка навідріз відмовилася – сказала, що не співає її, бо ми тепер ідемо фіг зна куди, і взагалі вона не полюбляє співати зараз пісні Майдану. Хоча закінчила композицією з тих часів («Не бійся жити»). Дякуємо, Марусько.
Розходилися після 23-ї. А починали – десь о сьомій. З усього вечора найцікавішим був власне виступ Юлі стоячи одрази по її приходу – такий собі імпровізований напів мітинг, напів прес-конференція.
Цікаво, що лише за час цієї промови ЮВТ - вбрана у зворушливу рожеву кофточку сукню (як у Лесиної бабуні) - випила 1,5 келихи білого вина, далі було ще.
 
Ось обране із Юлиних заяв.
 
«Чесно вам зізнаюся, що інколи мені декого з вас хочеться розтерзати, хі-хі-хі!»
 
«Я, мабуть, декому не подобаюся як політик – я це розумію, я б сама себе на вашому місці не любила, хі-хі. Але ви ж пам'ятаєте, як на Майдані ми всі стояли й разом плакали, так це було прекрасно (особливо Чаленко і присутня тут же Громницька, ага). Мабуть, я останній такий романтик, який вірить, що те було не напрасно. Я хочу, щоб ті сльози були правдою життя. Що ми, блін (так і сказала – «БЛІН»), колись знову повитягаємо ті помаранчеві стрічки, і нам за них буде не соромно».
 
«Лещенко (фронтмен «Української правди») вчора ходив по Кабміну й бідкався: що ж це буде – Юля з Ющенком помирилися, Янукович видав заяву, що всіх любить... про що писати?! Так я вам обіцяю, що затишшя ненадовго, і ми ще вам дамо про що писати, і мовчати не будемо – чекайте знову суперечок, хі-хі-хі».
 
Про Турчинова сердешного розповідала. Як якось вона затримувалася на засіданні Кабміну, а мала виступати в якомусь із районів разом із Турчиновим: „Дивлюся – на телефоні 43 пропущених дзвінки Турчинова! Я йому подзвонила, а він каже: я без тебе туди (на сцену) не піду! Я туди сам не вийду, якщо ти не приїдеш!” Приїхала і врятувала, кароч.
Журналісти їй на це: „Юліє Володимирівно, у вас немає іншого виходу, крім як іти на наступні вибори мера самій!”. Юля: „Одночасно з президентськими?”
Кажись, це було навіть без „хі-хі”.
 
А ще був один (майже?) серйозний пасаж:
- Юліє Володимирівно, скажіть, чому ж ви не домовилися з Януковичем про конституційну реформу [не на користь президента]?
- Чесно вам скажу – Януковича вдалося умовити. А от Ріната Леонідовича – не вдалося.І ще, доповнення. Справжнім цвяхом програми став Єгор Чечеринда (ex-ICTV, а зараз - INTV-inter.net). Чіча – не зовсім ще й напідпитку – просто взяв і під якусь не надто й повільну композицію Бурмаки запросив Юлю на танець. Потанцювали під захоплені погляди декого з мужиків. Потім Чіча сказав, що танцює Юля харашо.
[А респект Єгору не за це, а за те, що він цитує на пам'ять вірші чоловічої половини ledilid’а, датовані початком 1990-х років (як вони взагалі до Львівського універу дійшли?!), при тому що сам я їх давно забув і загубив єдині паперові екземпляри. Такі от є фанати!]

Comments

( 34 коментарі — Прокоментувати )
timka_org
06 червень 2008 16:53 (UTC)
чекайте на місці, за вами вже виїхали...
ledilid
06 червень 2008 18:03 (UTC)
на якому місці?)
ми вже не там, звідки постили)
tsvibak
06 червень 2008 19:51 (UTC)
чи не єдиний представляв упливове вороже видання...

а у вас ше нема враджень шо УМ за крок до цього))?
ledilid
06 червень 2008 19:57 (UTC)
ми не вороже
місцями перекоси іноді, може, і є
але, по-перше, не на сторінках "Політика" - тут, поки ми живі, майже все виважено й об'єктивно
а по-друге, навіть Медведєв учора відначав, що політика в "УМ" зараз - чи не найбільш урівноважена порівняно з усіма газетами
(без теми) - sheliazhenko - 09 червень 2008 19:44 (UTC) - Expand
(Deleted comment)
ledilid
07 червень 2008 10:45 (UTC)
пояснюємо
за компліман про репортаж - мерсі, а то щось на нього ніхто уваги не звертає (а дарма, бо таке лише в нас є:)))

про коаліцію
формально - ні, вона не зникла
коаліція розпадається тільки тоді, коли одна з двох фракцій із неї виходить, а для цього за розвал коаліції має проголосувати більша частина НУНС, що зараз нереально (вихід БЮТ із коаліції - ще менш імовірний)
і тільки після виходу фракції може формально творитися нова коаліція

а от практично...
практично коаліція "напівнеіснує" вже давно
голосування 227 голосами НУНС і БЮТ трапляється дуже рідко, натомість у більшій частині результативних голосувань більшість (сорі за тавтологію) складається ситуативна - додається Блок Литвина чи ще якісь типажі

так що, по суті, нічого екстраординарного не трапилося
і нас чекає така сама тягомотина у ВР, як і була останнім часом
хіба що існує загроза голосування з певних ризикованих питань у форматі вся ПР + вся КПУ + весь Блок Литвина + Плющ + Бут + Рибаков + ще якийсь Кріль. Оце вже може бути загроза.
Так що знову дуже зростає насамперед вага підарасів із Блоку Литвина...
(Deleted comment)
Re: пояснюємо - ledilid - 07 червень 2008 11:07 (UTC) - Expand
(Deleted comment)
Re: пояснюємо - ledilid - 07 червень 2008 11:11 (UTC) - Expand
Re: пояснюємо - gonchar73 - 08 червень 2008 21:33 (UTC) - Expand
gonchar73
08 червень 2008 21:17 (UTC)
Чудовий репортаж. Мені, БЛІН, теж хочеться вірити, що все було не даремно. Регіонали після помаранчевої революції на нас у Кривбасі дивилися, як на богів - ми не злякалися, хоча були в критичній меншості, і вони нас за це дуже поважали. А зараз, з висоти своєї ситуації, вони на нас дивляться зі співчуттям... Ми ті, хто заважає їм спокійно додерибанити те, що вони тоді не встигли додерибанити. Сьогодні вони вже знають, що на наші волання до Ющенка, у кращому разі, прийде така ж відписка, як і за часів Кучми...
А цитовані Єгором вірші ви таки розмістіть - невже він вам не допоможе їх відновити у друкованому вигляді!
(Анонімно)
09 червень 2008 14:52 (UTC)
Не помял ли ваш галицкий прайд, голубчик?
Спасибо,Лиховой, за очень интересный репортаж. :))))) Я даже не подозревал, что так сильно надрался:))) Сильно буянил?:))))
Мне вот говорили, что я так под конец набрался, что вскочил к вам на плечи, хлопнул по полированной лысине и спросил Юлию Владимировну, не желает ли она отведать свежей дыньки. Даже говорят, что попытался вашу дыню аккуратными скибочками нарезать. Вы не обиделись, Дима? Не больно ли вам было?
(Анонімно)
09 червень 2008 14:53 (UTC)
Автограф
Чаленко. Извините, не подписался
ledilid
09 червень 2008 16:26 (UTC)
Re: Автограф
товаріщ Карл, ви дуже плутаєте нащот галицького походження
Re: Автограф - (Анонімно) - 09 червень 2008 18:32 (UTC) - Expand
les_vakula
09 червень 2008 15:00 (UTC)
от, Чечеринда! він зі свого донжуанівського амплуа не виходить, навіть з прем"єркою
(Анонімно)
09 червень 2008 18:50 (UTC)
А вы что, разве не галичанин, Дима? Или я не с Димой сейчас говорю? Вы - Дмитрий Лиховой, редактор "Украины Хоруживской"? Я правильно понял?
Мы ж с вами в 2000 вроде как заочно познакомились (через Олесю Яхно). Вы тогда помню, перепечатали мое интервью с Тягнибоком:)))) Олег, как сторонник европейского выбора и украинский союзник Ле Пена, заявлял мне, что мы, мол, с москалями в одном окопе будем,мол, нам вместе с ними прийдется мусульман мочить:)))
horbal
09 червень 2008 19:58 (UTC)
гумор
arizona_
09 червень 2008 20:33 (UTC)
чаленка эта лицо газеты севодня вышо!
)))))
репортаж классный
ledilid
09 червень 2008 20:55 (UTC)
лицо или пузо?))))))
(без теми) - arizona_ - 09 червень 2008 21:00 (UTC) - Expand
(Анонімно)
10 червень 2008 10:58 (UTC)
Знающий
Блин Саня (к Чаленко) ты опять опозорился, небось как обычно заявился на гулянку в старой футболке и с немытой головой? Позорняк! А надрюкаться этот парень мог и Юлю достать мог, мы то знаем... Имели-с честь... И это центральное издание "СЕВГОДНЯ"! Этот ваш гнус -- главный редактор набрал в газету старых дружков типа жида Ихельзона и девочек боящихся увольнения и делают мразь на 24 страницы. Жаль что вам редакцию не сожгли в 2004 году, а ведь было за что!Когда паскудство писали всякое, сейчас бы было посветлее. А так народ хавает эту отрыжную газету. Хватит.

А репортаж и фотки действительно классные молодцы!
(Анонімно)
10 червень 2008 15:32 (UTC)
Ну все - опустил так опустил:))))
:)))))))))))))))))))))))Молодец! Опустил!
Не знаю, как там насчет немытой головы и старой футболки,тебе, Знающий, виднее, а вот по поводу "жида Ихельзона" ты зря - он же ваш:))))) Оранжевый, в 2004 году организовывал журналистов редакции дружными колоннами на Майдан выходить (тогда, да и сейчас 95% журналистов в газете оранжоиды), сам там ночевал в палатке и там же ебал телок оранжевых, говорит сейчас выключно украинскою мовою (хотя в донецкой школе за год в одном из классов получил годовую двойку за державную), спит с украиномовной оранжевой девицей-католичкой (а сам Изя буддист) из Винницы, в шоу Шустера "Великие Окраинцы" голосовал за Бандеру, считает себя патриотом Окраины, в Бухаресте раздавал направо и налево интервью румынской и польской прессе, как хорошо Окраине будет в НАТО. Так что, ты зря так выражовываешься в адрес своих.
А девочки у нас никаких редакторов не боятся. Не боятся и увольнений. Их после "Сегодня" в любое издание возьмут. Вот Галка Стьуденникова увольняется, Ксения Гришина. Проблема в том, что у нас ненормированный рабочий день. Девочки пашут с 9 до 9. Личной жизни мало.
Опять не подписался:)) - (Анонімно) - 10 червень 2008 18:26 (UTC) - Expand
Re: Опять не подписался:)) - idller - 10 червень 2008 21:59 (UTC) - Expand
(Deleted comment)
Re: Ну все - опустил так опустил:)))) - (Анонімно) - 10 червень 2008 21:31 (UTC) - Expand
Re: Ну все - опустил так опустил:)))) - (Анонімно) - 12 червень 2008 12:34 (UTC) - Expand
Re: Знающий - idller - 10 червень 2008 22:02 (UTC) - Expand
mbhat
10 червень 2008 13:20 (UTC)
от это страсти тут... а вас таблоид процитировал... от я и обнаружила репортажжжжъ:)
ledilid
10 червень 2008 16:45 (UTC)
нас цитує Таблоїд! отето да....)))
знать, хароше ми джерело
( 34 коментарі — Прокоментувати )

Latest Month

грудень 2018
S M T W T F S
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Tags

Розроблено LiveJournal.com