ledilid (ledilid) wrote,
ledilid
ledilid

Як ми з Юлею випивали, а Чіча ще й танцював

[ексклюзивний репортаж з елементами сенсаційних зізнань]
 
Як ми зранку вже писали, тобто показували на фотках, учора ввечері довелося нам відзначати сьогоднішній День журналіста в боулінг-клубі «Страйк» на «Нивках», куди нас люб'язно запросила Юлія Тимошенко, точніше, її БЮТівська команда (окремі подяки Олегові Медведєву і Юрі Дорошенку).
На вході пропускали через рамку металошукача й обдивлялися сумки. Щоправда, теж дуже люб'язно :). Півтора роки тому - на Новий рік, коли Юля була опозиціонеркою, - таких заходів безпеки перед зустріччю з нею не було. Але прем'єр-міністр, звісно, охороняється пильніше за протоколом. Тож ми не образилися :)
 
«Страйк» для журналістів зняли повністю, обидва поверхи й прибудову, із цілковитим доступом до всіх доріжок боулінгу і більярдних столів. Далебі, охочих грати було менше, ніж можливостей для ігор. Як і жратви – утричі понад міру, неторканих смакот залишилося неміряно. А соь вино та інший алкогодь пішов як у суху воду. Ми вділили особливу увагу червоному «Бордо» якогось там 19… року :) Організовував цю п'янку (втім, як і попередні схожі) нардем Абдуллін Олександр Рафкатович, присутній тут же в традиційній футболці "I серце U".
 
Подарунків не дарували, тобто матеріально не заохочували (якщо не брати до уваги хавку). Були якісь боулінгові чемпіонати з призами у вигляді клізм, бинтів, гумових грілок, чахкаючих дитячих молотків – типу по приколу, для ЗМІ символічно.
Ми в боулінг не грали, бо пішли одразу в «зимовий сад» (чи як ту скляну прибудову назвати) слухати Чубая. Він не надто напружувався і заспівав пісень п'ять. В основному, Івасюкових. «Ленту» не співав. Її, мабуть, лише для «Нашої України» виконують. На такий наш жарт Медведєв уточнив: «Для «Народної самооборони».
 


Тут же сиділа Юля, яку взяли в оборот найкросівіший чоловік України Савелій Шустер. Окрім знавця «великих українців», прем’єрку намагалися ізолювати за окремим столом шановна Юля Мостова і Мартиненко з «Інтерфаксу». А надто ж – такий собі Алєксандр Чалєнко із газети «Сєводня», який, за спостереженнями охорони, прийшов уже піддатим, по ходу набрався узагалі шо небалуйся, а для ЮВТ був центровим персонажем ще й через те, що чи не єдиний представляв упливове вороже видання. Про газету «Сєводня», підхихикуючи. Юля згадувала разів п’ять. А пузатий Чалєнко розперезався так, що горлопанив, приміром, таке: «Юлія Влідіміровна, ви вєдьма! Вєдь только вєдьма могла обєспєчіть турчінову 20% і второє мєсто в Кієвє, послє того как он начінал с 2%! І вообще социлологі показивают, што ви уже фактічєскі прєзідєнт Украіни».
Словом, радникам та охоронцям Юлі так і не вдалося відтягнути від неї Чалєнка, і дехто з сумом змушений був констатувати, що отримає по голові за запрошення такого штриха і його фуліганську поведінку.
 


Більша частина засідалова за столами відбулася під звуки виступу Марії Бурмаки, яка чесно відпрацювала з групою наживо години півтори (Чубай приніс мінусівку). Народ вимагав пісню «Ми йдемо», але Марічка навідріз відмовилася – сказала, що не співає її, бо ми тепер ідемо фіг зна куди, і взагалі вона не полюбляє співати зараз пісні Майдану. Хоча закінчила композицією з тих часів («Не бійся жити»). Дякуємо, Марусько.
Розходилися після 23-ї. А починали – десь о сьомій. З усього вечора найцікавішим був власне виступ Юлі стоячи одрази по її приходу – такий собі імпровізований напів мітинг, напів прес-конференція.
Цікаво, що лише за час цієї промови ЮВТ - вбрана у зворушливу рожеву кофточку сукню (як у Лесиної бабуні) - випила 1,5 келихи білого вина, далі було ще.
 
Ось обране із Юлиних заяв.
 
«Чесно вам зізнаюся, що інколи мені декого з вас хочеться розтерзати, хі-хі-хі!»
 
«Я, мабуть, декому не подобаюся як політик – я це розумію, я б сама себе на вашому місці не любила, хі-хі. Але ви ж пам'ятаєте, як на Майдані ми всі стояли й разом плакали, так це було прекрасно (особливо Чаленко і присутня тут же Громницька, ага). Мабуть, я останній такий романтик, який вірить, що те було не напрасно. Я хочу, щоб ті сльози були правдою життя. Що ми, блін (так і сказала – «БЛІН»), колись знову повитягаємо ті помаранчеві стрічки, і нам за них буде не соромно».
 
«Лещенко (фронтмен «Української правди») вчора ходив по Кабміну й бідкався: що ж це буде – Юля з Ющенком помирилися, Янукович видав заяву, що всіх любить... про що писати?! Так я вам обіцяю, що затишшя ненадовго, і ми ще вам дамо про що писати, і мовчати не будемо – чекайте знову суперечок, хі-хі-хі».
 
Про Турчинова сердешного розповідала. Як якось вона затримувалася на засіданні Кабміну, а мала виступати в якомусь із районів разом із Турчиновим: „Дивлюся – на телефоні 43 пропущених дзвінки Турчинова! Я йому подзвонила, а він каже: я без тебе туди (на сцену) не піду! Я туди сам не вийду, якщо ти не приїдеш!” Приїхала і врятувала, кароч.
Журналісти їй на це: „Юліє Володимирівно, у вас немає іншого виходу, крім як іти на наступні вибори мера самій!”. Юля: „Одночасно з президентськими?”
Кажись, це було навіть без „хі-хі”.
 
А ще був один (майже?) серйозний пасаж:
- Юліє Володимирівно, скажіть, чому ж ви не домовилися з Януковичем про конституційну реформу [не на користь президента]?
- Чесно вам скажу – Януковича вдалося умовити. А от Ріната Леонідовича – не вдалося.І ще, доповнення. Справжнім цвяхом програми став Єгор Чечеринда (ex-ICTV, а зараз - INTV-inter.net). Чіча – не зовсім ще й напідпитку – просто взяв і під якусь не надто й повільну композицію Бурмаки запросив Юлю на танець. Потанцювали під захоплені погляди декого з мужиків. Потім Чіча сказав, що танцює Юля харашо.
[А респект Єгору не за це, а за те, що він цитує на пам'ять вірші чоловічої половини ledilid’а, датовані початком 1990-х років (як вони взагалі до Львівського універу дійшли?!), при тому що сам я їх давно забув і загубив єдині паперові екземпляри. Такі от є фанати!]
Tags: ЗМІ, Тимошенко, гумор, журналістика, музика, політика, привітання, приколи, свято, фото
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 34 comments